РЕДИЗАЙН САЙТІВ

Редизайн сайту - модифікація або повна зміна дизайну сайту з нуля.


Редизайн сайту необхідний, для того щоб ваш сайт був завжди на самій верхівці успіху, йому потрібно впевнено рости в ногу з часом. З сучасним ростом прогресу, досить складно визначити, що буде новим. Те, що сьогодні можна вважати новою і сучасною фичей, вже завтра може стати неактуальним або і зовсім давно забутим.
Коли необхідний редизайн сайту?
Необхідно, проводити постійне оновлення, стежити за унікальністю свого матеріалу і проводити регулярний редизайн. Наприклад, щоб бізнес-організація цілком і плідно процвітала, на ринку товарів і послуг і при цьому приносила достатній прибуток власнику, її постійно потрібно підтримувати і розвивати: проводити всілякі ремонтні роботи в приміщенні, проводити постійний апдейт всього обладнання і власне підвищувати якість обслуговування. Ми думаємо з цим погодитися кожен. Але, чомусь більшість компаній, що мають власний сайт, постійно забувають все те ж саме робити і з ним.
Як би там не було, але сайт просто потребує хоча б в частковому в редизайне. Редизайн може бути найрізноманітнішим як невеликий - косметичний, так і більш серйозний - капітальний, з повним оновленням основного функціоналу.
Редизайн сайту можна порівняти з походом до лікаря - «А, може, ще не треба, воно не так вже й болить? А, може, все пройде?»
Ні, не пройде! А вже тим більше, якщо болить.

Замовити редизайн просто необхідний, якщо:
Ваш сайт уперто стоїть на місці і не просувається в пошукових системах, відвідувачів на ньому з кожним днем ​​все менше і менше або зовсім немає. Про що це може говорити? В першу чергу це може означати, що ваш сайт як мінімум застарів морально, а це значить, що прийшов час редизайну сайту ціна якого буде залежати від всієї виконаної роботи: можливий перегляд спрямованості тематики, список сервісів, та й купа всього, що так чи інакше , вимагає оновлення, при якісному редизайне, ефективність роботи сайту покращиться в кілька разів.
Сайт містить різні помилки: не працюють посилання або просто не завантажуються картинки в такому випадку вам необхідний редизайн графіки і повна перелінковка всіх сторінок сайту. Наші фахівці, зможуть допомогти вам з вирішенням цієї проблеми. Ви завжди зможете звернутися до нас за редізайном вашого веб-сайту.
Складна навігація, в якій неможливо спокійно розібратися, програмні модулі проблематичні в обслуговуванні, глючить база даних - тоді вам необхідний редизайн навігації. Незалежно від того де ви знаходитесь наш редизайн сайту в Харкові, Києві і для будь-якого іншого міста завжди буде однаково гарний.
У тому випадку якщо у вашій компанії змінився логотип або просто фірмове оформлення, а на сайті все представлено в старому оформленні, тоді потрібно виконати іміджевий редизайн. У будь-якому випадку звернувшись до нас, ви можете відразу ж дізнатися вартість редизайну сайту і власне, що ж необхідно замінити, на більш нове.
У тому, випадку якщо з якої-небудь причини змінилася тематика вашого сайту, а значить, і його цільова аудиторія - без редизайну не обійтися. При створенні сайту веб-дизайнер завжди в першу чергу враховує загальні переваги цільової аудиторії.
Ну і на завершення, сайт може просто застаріти морально. Найбільш оптимальний термін служби хорошого сайту - ГАРНОГО! - зазвичай не перевищує 4 років. Комп'ютерні технології розвиваються настільки швидко, що сайт, який був зроблений 3 роки тому, вже вважається старим і неактуальним, він просто перестане привертати увагу відвідувачів. Але, зв'язавшись з нами і замовивши у нас редизайн сайту, ми дамо йому друге життя, новішу і кращу, ніж вона була до цього.
Також ми можемо запропонувати вам провести комплексний редизайн з подальшим просування вашого сайту в ТОП. Так як, цілком можливо, що через непоказного дизайну, ви могли втратити свої колишні позиції, так ми допоможемо надолужити згаяне і навіть стати краще. Довіряючи нам сайт, ви можете бути спокійними, так як ви отримаєте його назад з виконаним професійним редізайном, а для уточнення вартості наших послуг вам всього лише необхідно зв'язатися з нашими менеджерами.