Послуги

Від чого залежить ціна створення сайту


Ваш бізнес - індивідуальний, тому вартість сайту, який виготовляється для нього, розраховується в індивідуальному порядку, виходячи з ряду різних критеріїв. Ціни на створення сайтів залежать від колосальної кількості параметрів і умов. Заздалегідь веб-студія здатна вказати мінімальну вартість, яка змінюється і коригується залежно від складності веб-ресурсу та інших факторів.

Всі сайти розбиті на групи, кожна з яких має цінової орієнтацією. Для того, щоб розуміти яка група стане вигідним варіантом для бізнесу клієнта, необхідно провести маркетинговий аналіз бізнесу, в який входить аудит конкурентів, ринку, ексклюзивності бізнесу та ін.
Вартість сайтів залежить від мети, яка ставиться перед ними. Якщо ви - новачок в інтернет-бізнесі і ваша мета - проінформувати потенційних замовників про існування компанії, то стартуйте з веб-візитки, яка за ціною набагато дешевше, ніж корпоративний сайт - ресурс для великих і усталених фірм. Якщо мета ресурсу - продавати товари і послуги у великому асортименті, необхідний складний і гнучкий функціонал, здатний правильно взаємодіяти зі споживачем. Від кількості модулів, складності дизайну та функціоналу залежить ціна створення.

Вартість робіт

Сайт візитка стане ідеальним варіантом для невеликого стартапу або персонального сайту (фотограф, ведучий, адвокат і т.д.). Відрізняється даний вид сайтів простою структурою і не великою кількістю сторінок. Головною перевагою сайтів візиток є низька вартість і час створення - до 10 робочих днів. Варто відзначити, що більшість проектів стартує з сайтів візиток, тому що це кращий варіант перевірити купівельний попит.

Після створення сайту ми проводимо навчання по роботі з сайтом, надаємо індивідуальні відео інструкції і гарантійну технічну підтримку.

Таким чином сайт візитка відмінний варіант перевірити Вашу ідею в інтернеті, а додатковий функціонал, дозволить втілити будь-яку Вашу задумку.

Корпоративний сайт, як правило, представляє в інтернеті компанію або організацію. Відрізняється даний вид сайтів складною структурою, великою кількістю сторінок і каталогом товарів або послуг. Корпоративні сайти використовують в дизайні стиль компанії, часто використовується індивідуально промальовані варіант дизайну.

Головним завданням корпоративного сайту - це надання інформації про компанії та її продукції (послугах). Саме тому структура сайту рідко збігається, тому що кожна компанія є унікальною. Часто на сайтах даного типу використовують модуль новин і багатомовності.

Після створення сайту ми проводимо навчання по роботі з сайтом, надаємо індивідуальні відео інструкції і гарантійну технічну підтримку.

Таким чином, діяльність будь-якої компанії без сайту буде значно обмежувати її можливості по реалізації продукції і послуг. Саме тому на сьогоднішній день, практично будь-яка компанія має сайт.

Інтернет магазин - це сайти, спрямовані на продаж товарів в інтернеті. Всі інтернет магазини мають «кошик», куди можна поміщати товари, а після заповнити свої дані та завершити покупку. Онлайн торгівля постійно розвивається і збільшує обсяги продажів, що призводить до зростання конкуренції між сайтами. Саме тому інтернет магазини постійно розвиваються і ускладнюють свій функціонал, щоб максимально просто і швидко клієнт міг зробити вибір товару і його покупку.

Landing Page или посадочная страница являются одностраничными сайтами, хотя в редких случаях могут содержать много страниц. Как правило данные сайты имеют большую высоту и прокручиваются с помощью горизонтального меню.

Главной задачей данного типа сайтов является представить один или несколько продуктов (услуг) и призвать посетителя к действию: заказать, подписаться на рассылку новостей, записаться на тренинг и т.д.

Сайты подобного типа отличаются сложной структурой и броским дизайном и являются идеальным вариантом для продажи одной услуги или товара.

После создания сайта мы проводим обучение по работе с сайтом, предоставляем индивидуальные видео инструкции и гарантийную техническую поддержку.

Бажаєте замовити розробку?

Скачайте форму замовлення на створення сайту, заповніть її та відправте нам.

Відкрити бріф на розробку сайту

Наші сайтиАдаптивні під всі пристрої

Сайт буде мати гарний вигляд як на широкоформатних екранах, так і на ноутбуках, планшетах і смартфонах.


Зручні у використанні

Користувачам буде зручно знаходити потрібну їм інформацію на сайті, а Вам - зручно її публікувати і оновлювати.


Вони виділяються

Дизайн сайту - це Ваша візитка в веб-світі, ми зробимо його в кращому вигляді.


SEO оптимізовані

У кожну роботу ми закладаємо базову SEO оптимізацію.